Wokół Term

Klub Nautilus

Rozrywka

Dla dorosłych

Adres

Zamkowa 2, 99-210 Uniejów
tel. 733 432 766

Teraz otwarte

9:00 – 22:00

Opis atrakcji

Jeśli planują Państwo zostać w Uniejowie na dłużej niż tylko jeden dzień, świetnym miejscem na spędzenie wieczoru będzie odwiedzenie klubu Nautilus.

W nowoczesnych i przestronnych wnętrzach z miłą i profesjonalną obsługą, zapewniającą przyjazną atmosferę poczują się Państwo w pełni zrelaksowani i usatysfakcjonowani. Posiadamy miejsca siedzące w komfortowych i stylowych kanapach dla 70 naszych Gości. Dzięki swojej bogatej ofercie każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Klub wyposażony jest w profesjonalne oświetlenie, nagłośnienie oraz w podświetlany parkiet do tańca tzw. ”Dance Floor”. Znajdziemy tu nie tylko najnowocześniejszy design, ale profesjonalne nagłośnienie oraz oświetlenie.

Naszym Gościom oferujemy szeroki wybór soków, jak również bogatą ofertę różnorakich alkoholi i drinków z całego świata.

Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych Gości serwujemy przystawki oraz dania główne, które zaspokoją wszystkie gusta.

!

Informacje

Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych Gości od 21 roku życia w piątki i soboty od 20.00 na „Open Disco Night” z DJ-mi, którzy zmiksują dla was klasyki muzyki klubowej.
W pełni klimatyzowany obiekt zaprasza:
Poniedziałek – Czwartek
Od 16:00 do 24:00
Piątek
Od 16:00 do 03:00
Sobota
Od 13:00 do 03:00
Niedziela
Od 13:00 do 24:00
Rezerwacja miejsc - 609397805 Mirek Bednarek

Na Pizze to do Nautilusa

GASTRONOMIA

Nautilus

Jeśli planują Państwo zostać w Uniejowie na dłużej niż tylko jeden dzień, świetnym miejscem na spędzenie wieczoru będzie odwiedzenie klubu Nautilus.

Zapraszamy na kręgle

Wokół Term

Kręgielnia Nautilus

Termu Uniejów to nie tylko baseny ale również kręgielnia. Jest to bez wątpienia miejsce, w którym można spotkać się z rodziną, przyjaciółmi i zagrać w kręgle, które są jednocześnie sportem i świetną rozrywką dla wszystkich.