I Etap budowy osiedla "Apartamenty Termalne" w Uniejowie zakończony! Kolejny w przygotowaniu

King Cross zakończył  I etap budowy osiedla „Apartamenty Termalne” w Uniejowie. Kolejny w przygotowaniu.

Do budynków z I etapu Osiedla Apartamentów Termalnych w Uniejowie wkrótce wprowadzą się pierwsi mieszkańcy. Deweloper, firma King Cross, otrzymała właśnie pozwolenie na użytkowanie pierwszej fazy projektu i rozpoczęto przekazywanie lokali właścicielom. Budowa trwała niecałe półtora roku. Deweloper zapowiada budowę kolejnego etapu. Osiedle jest kontynuacją inwestycji mieszkaniowych realizowanych przez spółkę komunalną "Termy Uniejów”. 

W ramach I etapu na nowym osiedlu powstało 5 nowoczesnych, jednoklatkowych budynków mieszkalnych z windami. W każdym z bloków na parterze i trzech piętrach znalazło się po 35 mieszkań. Najmniejsze mieszkania to salon po-łączony z aneksem kuchennym i sypialnia. Największe mają aneks z salonem i trzy pokoje. Większość mieszkań na parterze posiada własne ogródki. Nasze apartamenty zapewniają komfort użytkowania, dzięki m.in. przestronnemu i dobrze oświetlonemu wnętrzu. Klienci cenią sobie również dodatkowy kran w łazienkach dostarczający gorącą leczniczą solankę ze źródeł termalnych - mówi Marcin Trybus, członek zarządu i dyrektor zarządzający grupy King Cross. W ramach inwestycji powstała również ponadstandardowa liczba naziemnych miejsc parkingowych. Przestrzeń zewnętrzna osiedla została wypełniona zielenią i elementami małej architektury. W ramach inwestycji powstał także plac zabaw dla najmłodszych.

W drugiej części inwestycji powstaną 3 bloki mieszkalne, łącznie planowo 105 mieszkań o zróżnicowanym metrażu, w identycznym standardzie jak w pierwszej części osiedla. - Wszystkie mieszkania z I etapu zostały już sprzedane. Obecnie trwa-ją przygotowania do rozpoczęcia budowy II etapu. Chcemy, by jeszcze w II kwarta-le 2022 r. rozpoczęła się budowa - mówi Trybus. Mieszkania w nowej inwestycji będą miały nasłonecznione, przestronne balkony oraz przydomowe ogródki. Budynki zostaną wyposażone w windy, komórki. Kompleks zostanie otoczony dużą ilością zieleni.

Grupa King Cross jest jednym z największych deweloperów w Polsce inwestujących w nieruchomości, dawniej głównie centra handlowe, obecnie mieszkania oraz hotele.

Uniejów to urokliwe miasto w województwie łódzkim, malowniczo położone nad brzegiem Warty. Miasto ma charakter turystyczny, a w 2012 r. nadano mu status miejscowości uzdrowiskowej. Atutem lokalizacji jest bliskość terenów rekreacyjnych w postaci lasów oraz kompleksu termalno – basenowego „Termy Uniejów”.

Wstępnie cena to 6 tys. brutto za m2 powierzchni użytkowej mieszkania.

Wszystkich zainteresowanych zakupem mieszkania w kolejnym etapie budowy zapraszamy do kontaktu, nr. tel. 506 040 534.

Rzut osiedla - tutaj