Karty zniżkowe dla mieszkańców przedłużone w systemie

Karty zniżkowe dla mieszkańców przedłużone w systemie

Karty zniżkowe dla Mieszkańców miasta i gminy Uniejów, które uprawniają do 50% zniżki na korzystanie z kompleksu „Termy Uniejów”, zostają automatycznie przedłużone w systemie na obecny rok. Nie ma potrzeby ich wymiany, dlatego prosimy nie wyrzucać kart! Pozostałe warunki promocji umieszczone na kartach nie ulegają zmianom.


Przypominamy, że…

Karty wydawane są Mieszkańcom miasta i gminy Uniejów, którzy złożyli deklaracje za gospodarowanie odpadami komunalnymi i uiszczają regularnie opłaty za wywóz nieczystości.

Karty można wyrobić w Wydziale Promocji Urzędu Miasta w Uniejowie.

Karta wydawana jest na jednego członka rodziny z każdego gospodarstwa domowego (na osobę, która złożyła deklarację o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi), ale mogą z niej korzystać wszyscy domownicy. Muszą jedynie posiadać przy sobie ksero dowodu lub zdjęcie dowodu osobistego właściciela karty. Jednocześnie z karty rabatowej mogą skorzystać dwie osoby dorosłe i dziecko do 16. roku życia. Dzieci w wieku do 7. roku życia korzystają z basenów za darmo.

Zarówno dawne niebieskie, jak i obecne zielone karty rabatowe, wydane do tej pory mieszkańcom, podlegają przedłużeniu na kolejny rok (nawet, jeśli nadruk na odwrocie wskazuje inaczej). Można z nich nadal korzystać.

Karty rabatowe dla mieszkańców są honorowane w dni robocze od poniedziałku do piątku z wyłączeniem wakacji, tj. lipiec-sierpień.