Zamieszkaj lub zainwestuj w Uniejowie. Mieszkania na nowym osiedlu już w sprzedaży.

Zamieszkaj lub zainwestuj w Uniejowie- pierwszym uzdrowisku termalnym w Polsce

W Uniejowie, w północnej części miasta, powstaną kolejne bloki z lokalami mieszkalnymi. Inwestycja sie w maju 2020 roku. W tej chwili przygotowywany jest projekt budowlany i wykonawczy oraz trwa wybór generalnego wykonawcy robót. Zainteresowanych to 10 firm. Będzie to kontynuacja dotychczasowych mieszkaniowych przeprowadzonych w Uniejowie przez PGK „Termy Uniejów” Sp. z oo w Uniejowie. 

Nowe bloki zlokalizowane przy skrzyżowaniu ulic: Targowej i Reymonta, w sąsiedztwie dotychczas zrealizowanych bloków. Atutem lokalizacji jest bliskość terenów rekreacyjnych w postaci lasów. Realizatorem inwestycji będzie firma King Cross Warsaw Sp. z oo z siedzibą w Warszawie, która już zainwestowała swoje środki w Aparthotelu „Termy Uniejów”.  

Warto punkt, że nowe osiedle zabezpieczona taśma zabezpieczająca my współpracy i pod nadzorem „Term Uniejów”. Przygotowywany projekt architektoniczny nawiązuje do dotychczasowej estetyki zabezpieczonych już bloków mieszkalnych „osiedla termalnego”. Budynki będą cechować się podobnym standardem. Co ważne, przewiduje się również kontynuację elementu termalnego w postaci kranu z uniejowską gorącą, leczniczą wodą w każdej pomocy. Ponadto po tej opcji nowych bloków, jeżeli taka będzie wola powstałych wspólnot mieszkaniowych, Spółka PGK „Termy Uniejów” będzie administratorem nowych budynków, co spowoduje uruchomienie z czynszem ponoszonym przez mieszkańców lokali, który od lat utrzymuję się na poziomie 2 zł za m2 mieszkania miesięcznie, nie licząc zużywanych mediów.

W kwestii ceny zakupu, metr kwadratowy powierzchni użytkowej mieszkania będzie oscylował w granicy 5 250 zł za m2. Cena dotyczy z sytuacji na rynku budowlanym. .

Poświęcenia są zapisy i rezerwacje na lokale mieszkalne. Termin oddania inwestycji planowany jest do końca 2021 roku.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłaszanie się do siedziby PGK „Termy Uniejów” Sp. z oo w Uniejowie, przy ul. Polnej 37 do działu gospodarki mieszkaniowej lub telefonicznie pod numerem 506 040 534.

   


rzuty mieszkań parter

plan zagospodarowania terenu wokół bloków