Wielki Koncert Polsatu i Uzdrowiska Termalnego Uniejów na Earth Festival 2024

W niedzielę 7 lipca 2024 r. o godzinie 20:00, Polsat zaprasza na wyjątkowy koncert wieńczący Earth Festival Uniejów 2024. To niezwykłe wydarzenie, poświęcone ekologii, odbędzie się w malowniczym Uzdrowisku Termalnym Uniejów, przyciągając zarówno miłośników muzyki, jak i entuzjastów ochrony środowiska.

Na scenie pojawią się jedni z najbardziej utalentowanych polskich artystów, którzy zaprezentują swoje największe przeboje. Wśród nich znajdą się takie gwiazdy jak Maryla Rodowicz, Zakopower, Wiktor Waligóra, Alicja Majewska, Kaliber 44 w kolaboracji z Fokusem, Rahimem i Kleszczem, a także Kamil Bednarek. To tylko część imponującej listy wykonawców, którzy uświetnią ten wyjątkowy wieczór.

Earth Festival to coroczna okazja do promowania ekologii poprzez wspaniałą muzykę i występy artystów, którzy wspierają idee ochrony środowiska. W tym roku festiwal skupia się na pięknie Polski, a hasłem przewodnim jest "Kocham ten kraj".

Koncert, który będzie transmitowany na żywo przez Polsat, zabierze widzów w niezwykłą muzyczną podróż. Specjalnie przygotowane materiały filmowe przeniosą nas do najpiękniejszych zakątków Polski, co znajdzie swoje odzwierciedlenie w wykonywanych piosenkach.

Earth Festival Uniejów 2024 to wydarzenie, którego nie można przegapić. Przyłączcie się do nas i wspólnie świętujmy piękno naszego kraju oraz troskę o jego przyszłość.