Nocleg

Zamek arcybiskupów gnieźnieńskich

Adres

Zamkowa 2, 99-210 Uniejów 1 minuta od Term Uniejów

Telefon

601 440 931

Godziny Otwarcia

9:00 – 22:00

Opis hotelu

To miejsce, które łączy w sobie doskonałą kuchnię, niepowtarzalny klimat i niezwykłą historię uniejowskiego zamku. Zachęcamy do zapoznania się z menu. Komponowane jest w zgodzie ze zmieniającymi się porami roku – do potraw wykorzystujemy świeże, głównie lokalne produkty. Dzięki aromatowi wysokiej jakości naturalnych ziół i przypraw każdy gość odnajdzie w naszych potrawach nieprzeciętny smak. 

Kuchnia restauracji Herbowej łączy nowoczesne trendy ze staropolskimi, tradycyjnymi przepisami. Ciekawe połączenie smaków długo pozostaje w pamięci naszych gości.Restauracja mieści się w wyjątkowym miejscu – XIV-wiecznym Zamku Arcybiskupów Gnieźnieńskich w Uniejowie. Zajmuje cztery sale na zamkowym piętrze: Herbową, Damę, Myśliwską i Legendę. Nasza restauracja jest doskonałym miejscem na organizację imprez rodzinnych i firmowych. Zabytkowe wnętrza, ciekawy wystrój, niezwykły klimat oraz wykwintna kuchnia zapewnią niezapomniane przeżycia. 

Czy wiesz, że możemy zorganizować imprezę nawet na 200 gości? Wnętrza lokalu doskonale nadają się na organizację uroczystości rodzinnych: wesel, chrzcin, rocznic, a także wydarzeń korporacyjnych: spotkań świątecznych, bankietów, koktajli, wydarzeń promujących produkty. Jesteśmy także przygotowani do organizacji konferencji i seminariów.